Reklam

SIK KULLANILAN REKLAM MODELLERİMİZÜST BANNER: Üst menünün hemen altında, site geneli olan bu banner görünürlük açısından %99 olumlu geri dönüş sağlamaktadır.

MANŞET ADVERTORIAL: Sadık ziyaretçilerimizin en uğrak noktası olan Manşet Advertorial sadece ana sayfaya özel bir alandır.

SAĞ MANŞET ADVERTORIAL: Yine manşet advertorial gibi sadece ana sayfaya özel bir alandır. Ancak burada görsel küçük ancak görünürlük yüksektir.

ADVERTORIAL İÇERİK: Ürün veya hizmetinizin en güzel, en doğru şekilde FaizsizKatılımHaber‘ın binlerce takipçisine hem siteden, hem bülten olarak, hem push notification olarak hem de sosyal medya aracılığı ile tanıtıldığı, tavsiye edildiği bir reklam modelidir.

PAGESKIN BANNER: Sayfa giydirme olarakta tabir edilen bu banner modelinde sitenin sağ ve sol sütunlarına yerleştireceğimiz ince uzun bir görsel ile gözleri markanıza odaklıyoruz.

STANDART BANNER: Dijital yayınlarda en sık kullanılan 300 X 250 ve 300 X 600 banner alanlarımızda ürün veya hizmetleriniz ile ilgili yayınları yapıyor ve sonuçlarını size tüm detayları ile raporluyoruz.

VİDEO BANNER: Genelde sidebar olarak tabir edilen sitenin sağ tarafında markanızın veya ürününüzün tanıtım videosunu döndürüyoruz. Video normalde sessiz oluyor mouse ile üzerine geldiğinde ses çıkıyor ve tıklanıldığında ürün veya hizmetinizin sayfasına yönlendiriyoruz.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI: Ürün veya hizmetlerinizle ilgili tüm detayları FaizsizKatılımHaber‘in yüzlerce takipçisi ile hem Facebook, hem Twitter, hem Instagram, hem LinkedIn ağlarımızdan paylaşabiliriz.

BÜLTEN GÖNDERİMİ: FaizsizKatılımHaber‘in onbinlerce kişiden oluşan e-bülten listesine dilerseniz ürün veya hizmetinizle ilgili bir gönderim yapabiliriz. Dilerseniz FaizsizKatılımHaber‘in bülteni içerisinde bir haber olarak dilerseniz de ayrı bir bülten olarak gönderebiliriz.

KELİME LİNKLEME: FaizsizKatılımHaber‘in tüm haberinden aynı anda, aynı kelime üzerinden link almak istiyorsanız bu özellik tam size göre. Bir veya birden fazla kelimeyi markanıza yönlendirerek hem dikkatleri üzerinize çekin hem de Google SEO olarak seçmiş olduğunuz kelimelerde daha üst sıralara çıkın.SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Sık kullandığımız reklam modellerimiz dışında size özel çözümlerimiz de olabilir. Reklam yayınlarıyla ilgili her türlü sorularınız için bize iletişim sayfamız üzerinden veya reklam@faizsizkatilimhaber.com adresinden ulaşabilirsiniz. Alanlarında uzman reklam ekibimiz en hızlı şekilde size geri dönüş sağlayacaktır.