Kuveyt Türk Yetiştirmek Üzere Personel Alacak

Kuveyt Türk Katılım Bankası yeni mezun yetiştirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlarla ilgili başvuru koşulları ve detayları sizler için derledik.

Türkiye’de faaliyet gösteren birçok katılım bankası bulunmakta olup özellikle eksik personel ihtiyacını gidermek üzere farklı pozisyonlarda alımlar gerçekleştirilmektedir. Yeni yayınlanan bu ilanlar çerçevesinde Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yeni mezun ya da son sınıf öğrencilerine yönelik personel alımı gerçekleştirilecektir. İlgili ilana ilişkin detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yetiştirilmek üzere, yeni mezun personel alınacak olup adaylar Bilgi Sistemleri Müfettiş Yardımcılığı ve Müfettiş Yardımcılığı kadrolarında istihdam edilecektir.

Müfettiş Yardımcılığı için İşletme, İktisat (Ekonomi), Bankacılık, Finans, Muhasebe, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Hukuk, İstatistik, Ekonometri bölümlerinden mezun olma, Çok iyi derecede İngilizce bilen, analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Proje yönetimine ve ekip çalışmasına yatkın olma şartları aranmaktadır. İlana ulaşmak için tıklayınız. 

Bilgi Sistemleri Müfettiş Yardımcılığı için adayların eğitim süresi en az 4 yıl olan fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olma, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş,Teknolojiyi ve dijitalleşme trendlerini yakından takip eden olma şartlarını sağlaması gerekmektedir. İlana ulaşmak için tıklayınız.