Künye

Yönetim Yeri Adresi:  FAİZSİZ KATILIM GAZETECİLİK VE YAYINCILIK

E-posta: bilgi@faizsizkatilimhaber.com

Bilgi almak ve basın bülteni göndermek için :

bilgi@faizsizkatilimhaber.com 

İnternet Reklamları Hakkında Bilgi:

reklam@faizsizkatilimhaber.com

 

FaizsizKatılımHaber.com Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir.


faizsizkatilimhaber.com web sitesinde yayınlanan haber, resim, bilgi, belge, metin, video niteliğindeki tüm yazılı ve görsel eserler Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tamamen uygun olarak yayınlanmaktadır. TC 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ilişkin hükümlerine ve AB Fikri Mülkiyet Hukukuna göre faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

Faaliyet Konusu: Gazetecilik, gazete matbaa basımı, elektronik ortamda veya basılı şekilde yayını ve satışı ile ulusal ve uluslararası düzeyde televizyon programları, video, film ve reklam yapım ve tanıtım işleri.

UYARI

Faizsizkatilimhaber.com sitesinin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriginin tüm telif hakları Faizsiz katılım Haber’e aittir. Faizsiz Katılım Haber sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır. Bu materyaller www.faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.faizsizkatilimhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.faizsizkatilimhaber.com sitesinde hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğine gidilebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden Faizsiz Katılım Haber hukuken sorumlu değildir. Faizsiz Katılım Haber sitesine girilen herhangi bir kullanıcı bilgisi gizlidir ve herhangi bir üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.​