Emlak Katılım, Konya Meram Şubesini Hizmete Açtı

Emlak Katılım Bankası’nın yeni şubesi Konya’nın Meram ilçesinde hizmet vermeye başladı. Koronavirüs salgınına rağmen Emlak Katılım yeni şubeleriyle hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Konya’daki şube sayısını ikiye çıkartan Emlak Katılım daha önce Konya’da Karatay ilçesinde şubesi ile hizmet veriyordu. Emlak Katılım Meram şubesi ile Konya’daki şube sayısını ikiye toplam şube sayısını da 14’e çıkartmış oldu.

Katılım Finans sektörünün en genç üyesi olan Emlak Katılım Bankası, “100 Günlük İcraat Programı” ile yeniden faaliyete geçirilmesi kararının ardından, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan (BDDK) faaliyet izni alarak 21 Mart 2019 tarihinde Merkez Şubesi ile hizmet vermeye başladı.

Dijital bankacılık araçlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine hizmet sunan Emlak Katılım, açılışını yaptığı yeni şubeleriyle hizmet ağını genişletiyor.

Emlak Katılım Bankası Konya Meram Şubesi, bölgedeki müşterilerinin farklılaşan finansal ihtiyaçlarına yanıt verirken, başta gayrimenkul sektörü olmak üzere tüm sektörlerin gelişimine ve hayata geçirilecek yeni projelerle bölgesel istihdama katkı sağlamayı hedefliyor.

Yedi coğrafi bölgede açılacak şubelerle Türkiye geneline yaygın olarak hizmet verilmesi hedefleniyor. Emlak Katılım, Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ankara, Bursa, İzmir, İzmit, Gaziantep, Samsun, Kayseri, Adana ve Konya (Büsan), Ümraniye, Konya Meram şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Emlak Katılım Konya Meram Şubesi; Sahibiata Mah. Mevlana Cad. No:14/A Meram / KONYA adresinde hizmet vermeye başladı.