Emlak Katılım Bankası’ndan Evlilik Finansmanı

Evlenecek gençlerin ihtiyaçları için finansman sağlayan Emlak Katılım Bankası kar payı oranını yüzde 0.96 olarak açıkladı.

Emlak Katılım Bankası tarafından çok sayıda nakit ihtiyacı için finansman desteği sağlanıyor. Hac Umre Finansmanı, Evlilik Finansmanı Ev Eşyaları için Finansman ve bunun gibi çok sayıda alanda sağlanan finansmanlar için uygulanan kar payı oranı ise yüzde 0.96. Bu finansmanlardan kullanacak olan vatandaşlar için banka tarafından paylaşılan örnek ödeme planını sizlerle paylaşıyoruz.

YÜZDE 0.96 KAR PAYI ORANIYLA EVLİLİK FİNANSMANI

Emlak Katılım Bankası tarafından sağlanan ihtiyaç finansmanı kapsamında yer alan evlilik finansmanı ile ilgili olarak banka şu açıklamada bulundu.

“İhtiyaç Finansmanı Katılım Bankacılığı esaslarına uygun olarak bireysel ihtiyaçlarınız için gereken finansman desteğini sağlar. İhtiyaç Finansmanı, seyahatten evlilik harcamalarınıza kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için finansman desteğini sağlar. Beyaz eşya, mobilya, televizyon, bilgisayar, klima gibi ihtiyaçlarınız için ihtiyaç finansmanından yararlanabilirsiniz.”

60 AY VADE İMKANI

Emlak Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı için vatandaşlara 60 ay vade imkanı sağlanıyor. Banka tarafından yüzde 0.96 kar payı ornaıyla sağlanan kredi için örnek ödeme planı ise şu şekilde; Bankadan 30 bin TL finansmanı 36 ay vade ile kullanan bir vatandaş ödemelerini aylık 1022 TL taksitlerle yapar. Finansman için ayrıca 157 TL tahsis ücreti ödenir. Başvurular ise Emlak Katılım Bankası şubelerinden yapılabilir.

Kaynak: Emlak365.com

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.