İktisatEvim’den Miniklere 23 Nisan Hediyesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara özel bir çekiliş kampanyası başlatan İktisatEvim, küçüklere tablet hediye ediyor. ‘Büyük hayallere iktisatlı çözümler’ sloganı ile yola çıkan İktisatEvim’i 23 Nisan haftasında çocukları da unutmayarak onları dağıttığı hediyelerle sevindiriyor

İktisatEvim, sunduğu özel kampanyalar ile katılımcılarını ev ve araba sahibi yapmaya devam ederken, minikleri de Türkiye Büyük Millet Meclisi‘nin açılışının 100’uncu yılında 23 Nisan haftasında unutmadı. İçerisinde bulunduğumuz 23 nisan haftası günlerinde evde olan küçük iktisatlılara bayram hediyesi olarak tablet hediye etmeyi planlayan İktisatEvim, sosyal medya hesaplarında başlattığı video hareketi ile talihlileri belirleyecek.

Başlattıkları kampanyanın dönüşlerini mutlulukla takip ettiklerini ifade eden İktisatEvim Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Sağol “Meclisimizin açılışının 100. Yılı olması ve 23 Nisan’ı evde kutlayacak olmamız nedeniyle bu yıl miniklerimize bir bayram hediyesi de biz vermek istedik. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden başlattığımız kampanya aracılığıyla hem minik iktisatlılar ile bir etkileşime girmek hem de onların bayramını renklendirmek adına yürüttüğümüz çekilişe gelen tepkilerden oldukça memnunuz” dedi.

Hediye kampanyasına katılmak isteyen katılımcılarını Facebook ve Instagram hesaplarını takip etmeye davet eden İktisatEvim, ilerleyen süreçte de hediye kampanyalarının devam edeceğini ifade etti. İktisatEvim başta ev ve araba olmak üzere katılımcılarının tüm ihtiyaçlarına kurum çatısı altında hizmet ediyor.