Hakkımızda

FaizsizKatılımHaber olarak 2020 yılında okurlarımızın karşısına çıktığımız ilk günden itibaren “Türkiye’nin En Çok Okunan Faizsiz Finans, Ekonomi ve Finans Haber Sitesi/Sayfası” olma vizyonuyla yola çıktık.

Bu haklı vizyonumuzu belirlememizin en büyük sebebi, alanında bir çok önemli işe imza atmış deneyimli gazetecilerden oluşan yönetici ve editör kadromuz, aynı zamanda tarafsız ve bağımsız yayın politikası ilkemizdir.

Yayın hayatımız boyunca her alanda sektörden bir çok ünlü isimle röportaj, sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikler yapmayı planlayan FaizsizKatılımHaber, yayınladığı her haber ile adından söz ettirmeyi başarmış ve rakiplerini kendisini takip ettiren bir haber sitesidir.

Hazırladığımız modern web sitemizle, ilkelerimizden ödün vermeyerek yayın hayatımıza daha interaktif olarak devam ediyoruz.

FaizsizKatılımHaber olarak Türkiye’nin Faizsiz Finans sisteminin, Türkiye Ekonomisinin, Finans’ın ve Katılım Bankacılığının haberleri noktasında iyi bir haber sitesi olduğunun farkındayız. Bu sebeple hazırlamış olduğumuz web sitesinin haricinde çok yakında Faizsiz Katılım Dergisi’ni yani E-Dergi’yi çok yakın zamanda yayınlamaya başlayacağız.

FaizsizKatılımHaber hakkındaki tüm soru görüş veya önerilerinizi bize İletişim sayfamızdan gönderebilirsiniz. Çünkü FaizsizKatılımHaber sadece bizim değil hepimizin haber sitesi ve bir markası. Bu haber sitesini ve FaizsizKatılımHaber  markasını sizin fikirlerinizle çok daha iyi yapacağımıza inanıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,
FaizsizKatılımHaber Ekibi