Faizsizkatilimhaber.com Artık Gather’da!

2020 yılında yayın hayatına başlayan Faizsiz finans, Ekonomi, Finans, Gayrimenkul ve Otomotiv konularındaki haber platformumuz Faizsizkatilimhaber.com ile, okuyucularımızın birçok kategoride aradığı habere ve farklı içeriklere bir tıkla ulaşmasına ön ayak oluyoruz. Yapılan iş birliği sayesinde okuyucularımız artık, Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda haberi ve radyoyu kullanıcılarına sunan Gather üzerinden de içeriklerimize ulaşma imkanı elde edebilecek.

Kullanıcı dostu Gather sayesinde kullanıcılar, Türkiye’den ve dünyadan oldukça fazla sayıda habere ve radyoya dilediği kategoride en doğru ve en kolay şekilde ulaşma imkanı yakalıyor. Faizsizkatilihaber.com’un bünyesinde bulundurduğu milyonlarca içerik ve habere de Gather üzerinden artık kolayca ulaşabileceksiniz. Özellikle güncel haber, faizsiz finans, ekonomi veya katılım bankacılığı üzerine incelikli olarak hazırladığımız içeriklerimizi bundan böyle daha fazla kullanıcıya ulaştırmak adına Gather gibi başarılı bir uygulamaya dahil etmiş bulunmaktayız.

Günümüzde profesyonelce tasarlanmış uygulamaların, sayfa akışına düşen haberlerin ve sürekli güncel tutulmuş kaynakların önem kazandığı bu dünyada Gather, kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak için Türkiye’den ve dünyadan en popüler haber kaynaklarını tek bir uygulamada kolayca okuyucularına sunuyor.

Faizsizkatilimhaber’in içeriklerinin de yer aldığı bu uygulamada bundan sonra içeriklerimize kolayca ulaşabilir ve tüm kategorilerimizdeki içeriklerimizi bir tık ile inceleyebilirsiniz.

Bu yapılan işbirliğinin iki kuruma da hayırlı uğurlu olmasını diliyor, değerli okuyucularımız ile bu işbirliğimizi paylaşıyoruz.