Faizsiz Katılım Haber artık Bundle’da!

Faizsiz katılım Haber yayınlarına artık Bundle uygulaması üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Faizsiz Finans, Ekonomi, Gayrimenkul ve Otomotiv konularında yayın yapan Faizsizkatilimhaber.com iş ortaklıklarına bir yenisini daha ekledi. Okuyucu kitlesi her geçen gün artan faizsizkatilimhaber.com’un daha çok kullanıcıya ulaşmak için Bundle uygulaması ile işbirliği yaptı.

Bundle uygulamasının haber kaynakları arasında ve “Finans” bölümü içerisinde bulunacak olan Faizsizkatilimhaber.com’a sizde ulaşabilirsiniz.

Bundle dünyanın dört bir yanından on binin üzerinde yayıncıya ulaşmanızı sağlayan bir uygulama. Bundle sayesinde hem düzenli olarak okuduğunuz haber kaynaklarını takip edebilir, hem de son dakika gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz.

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip olan Bundle, Play Store tarafından geçtiğimiz yılların “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Faizsiz Katılım Haber, Bundle uygulamasında “Finans” kategorisinde, Bundle’ı indirdikten sonra Faizsiz Katılım Haber’i aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dwarfplanet.bundle&hl=tr

iPhone ve iPad için: https://itunes.apple.com/tr/app/bundle-haber/id830521905?l=tr&mt=8