Finansevim’den yeni bir ürün: TasarrufCard

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektöründen hizmet veren Finansevim, TasarrufCard adında bir ürün geliştirdi.

Finansevim‘den yapılan açıklamada; Finansevim TasarrufCard, içerisine para yüklenebilen ve yüklendiği kadar kullanılabilen bir ön ödemeli bir kart olarak TROY altyapısı ile hizmet verecek. Kullanıcılarının içerisine ATM’lerden veya Finansevim şubelerinizden yapabileceğiniz kart ile yüklediği parayı ister mağazada, ister internet siteleri üzerinde kullanımını sağlıyor. Banka fark etmeksizin ATM’lerden para çekip para yükleyebildiğiniz Finansevim TasarrufCard, sektöre değişim getireceğe benziyor.

Ayrıca, TasarrufCard ile Finansevim’in yaptığı anlaşmalar çerçevesinde yaptığınız alışverişlerinizde avantajlar yakalayabiliyorsunuz.

Finansevim TasarrufCard’a başvurular 1 Mayıs itibariyle Finansevim şubelerinden yapabilirsiniz.

Ayrıntılar Gelecek….

Ön Ödemeli Kart Nedir?

Harcayacağınız tutarı ya da harcamak istediğiniz miktarı önden karta yatırarak dilediğiniz gibi alışverişlerde kullanabiliyorsunuz. Bunlara imkân sağlayan kartlara ise ön ödemeli kart deniyor. Bu kartlar sayesinde birçok imkân sağlanırken, dezavantajlar da ortadan kalkmaktadır. Müşterilerin bu kartları özellikle kullanmak istemesi, genel olarak güvenlik açısındandır. Alışverişlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmak istememeleri sonucunda bu kartlara yönelmektedir. Kendilerini garanti almak isteyenlerin yanında, bence bir de kredi kartı kullanımını bilmeyen vatandaşlarımızın da ön ödemeli kartları tercih etmesi gerekir.