Yeni evlenecek çiftlere, BİREVİM’den “BİRLİKTE Mutluluk”

where to buy Lyrica cream Geliştirdiği girişim, gelişim, yatırım gibi alanlara yönelik sürdürülebilir tasarruf finansmanı modeliyle, hem sektörüne yön veren hem de farklı sektörlere bu özgün modeli taşıyan BİREVİM; yeni evlenecek çiftlerin hayallerine çözüm olmak için, “Evlilik Dünyası Fuarı”nda yerini alıyor.

Konnūr cytotec cheapest place to order “BİREVİM, evlilik yolculuğundaki çiftlere “Evlilik Dünyası Fuarı”nda destek oluyor!

Hayatımızın en önemli dönemlerinden biri olan evlilik sürecinde, yeni bir hayat kurma heyecanını, mutluluğunu ve elbette ki biraz da telaşını taşırız üzerimizde. Bu tatlı koşuşturmanın zor tarafı ise getirdiği maddi yükün üstesinden gelmeye çalışmak.”

Geliştirdiği tasarruf odaklı finans modeliyle, 4 yıl gibi kısa bir zamanda, hem binlerce ailenin ev veya araba sahibi olma hayaline çözüm üreten, hem de sektöre yön verip, vizyon kazandıran “BİREVİM”, “BİRLİKTE Mutluluk” projesi ile, yeni evlenen çiftlere, evlenirken oluşan masrafların karşılamaları ve ev, araba sahip olabilmeleri için tasarruf imkanları sunuyor.

Lütfü Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda gerçekleşecek olan “Evlilik Dünyası Fuarı”nı ziyaret edecek olan çiftler, BİREVİM ile “BİRLİKTE Mutluluk” Projesi ile hayallerine kavuşacak. “BİRLİKTE Mutluluk” Projesi ile, bütçeleri aşan masraflara çözümler sunulacak, yeni bir hayat kuracak olan çiftlerin hayallerine kavuşmalarına vesile olunacak.

BİREVİM’in “BİRLİKTE Mutluluk” Projesi ile tanışmak ve tasarrufa yönelik finansman yöntemleri hakkında bilgi almak için “Evlilik Dünyası Fuarı” A105 numaralı standa uğramayı unutmayın!

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.