Tasarruflarınız ve Birikimlerinizle Sizde Ev Sahibi Olabilirsiniz

Herkese merhaba,

Ben Şaban OĞUZ,

Benim bu sitedeki benim ilk köşe yazım, öncelikle koronavirüs salgını nedeniyle vefat edenlere baş sağlığı diliyor ve ailelerine sabır diliyorum.

Uzun zamandır Faizsiz Finans Birliği‘ni kurmak için çalışmalar yürütüyorum. Buradaki amacım Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektörünü bir araya getirerek aynı masada sektörün geleceği ile ilgili kararlar almasını hem şirketleri hem de müşterileri korunmak adına çalışmalar yapmak ve bu sektörde çalışanların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için bu yolda çalışmalar yürütmeye de devam ediyorum.

Aynı zamanda 360 derece Strateji ve Pazarlama Yönetimi hizmeti veren bir ajansta hem Tasarruf Dayalı Faizsiz Finansman sektörü ile ilgili hem de farklı sektörlerdeki firmalara Proje ve Kampanya Yönetimi, Strateji ve Planlama Süreç Geliştirmesi, Online ve Offline Reklam Yönetimi konularında çalışmalarımla firmalara destek oluyorum.

Konumuza gelecek olursak,

Ev sahibi olmak !

Herkesin hayali olan ev sahibi olmak, aslında o kadar uzak ve meşakkatli bir yol olarak gözükse de Faizsiz Finans sistemi ve bunun unsurları ile birlikte çok kolaylaştı.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektörü firmaları ile artık ev sahibi olmak gerçekten çok kolay. Bunun için yapmanız gereken şey ise temelde tasarruf etmek ve biriktirmek. Yaptığınız bu tasarruflar ile yıktığınız tabuları hayatınıza uygulamak. Kalıcı olarak tasarruf etmeyi başaran her birey, kendisine ait kazançları ile faizsiz, peşinatsız ve kredisiz olarak ev sahibi olabiliyor.

İşin Sırrı Tasarruf Etmek ve Biriktirmek

Ev almak gibi özel bir durum söz konusu olduğunda herkesin aklına gelen ilk çözüm banka kredisidir. Ancak, banka kredisi olmadan tamamen faizsiz, kredisiz ve peşinatsız olarak ev almak gibi bir kolaylık varken neden faiz ödeyesiniz? Bu işin sırrı nedir diye soracak olursanız eğer, elbette tasarruf. Faizsiz ev alabilmek büyük bir kolaylık. Üstelik birçok bununla ilgili çalışan birçok Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman Şirketi mevcut bu firmalar sayesinde peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçenekleri ile sizde ev sahibi olabilirsiniz.

Tasarruf Yaptığınız Birikimlerinizle Ev Almak

Birikim yaparak ev almak herkesin hayalidir. Sizi kendi paranız ile faizsiz ev alma durumuna kadar itecek olan bu önemli durum, ne yazık ki günümüz dünyasında uygulanması zor ve zaman alan bir işlem. Oysa biriktirdiğiniz ve tasarruf ile köşeye ayırdığınız parayı tasarruf modeli uygulayan firmalar ile hemen eve çevirebilirsiniz. Birikimlerinizi yastık altı yapmak ya da bankada bekletmek yerine her ay düzenli olarak bu oluşumlara aktarırsanız size sunulan süreçte faizsiz ve taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

Taksitle Ödeme Kolaylığı

Son yılların oldukça revaçta olan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans ile ev alma yöntemleri, sizlere tamamen taksitle ev alma fırsatı sunuyorlar. Taksitle ev gibi özel ve bir o kadar da güzel sistemler sayesinde banka kredisine bulaşmadan, kendi belirlediğiniz oran ve tutarlarda ödeme yapabiliyor ve her ay bu düzenli ödemeyi gerçekleştirerek hayalinizdeki eve kısa zamanda kavuşabiliyorsunuz.

Ev Almak Gerçekten Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Bankaların sunduğu fahiş kredi oranları ve yüksek faiz gideri ile ev almaktan ve bu külfetin altına girmektense, işte size taksitle ev alma fırsatı. Düşünün, faiz yok, yüksek taksit tutarları yok, zorunlu mali koşullar yok, istediğiniz evi alabilme fırsatınız var ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu fırsattan yararlanabiliyorsunuz! Ev sahibi olmak gerçekten hiç bu kadar kolay olmamıştı…

Sosyal Medya Hesaplarım

E-Mail,

Facebook,

Twitter,

Linkedin,

İnstagram

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.