Tasarruf AŞ.’den Bahar Kampanyası

Tasarruf AŞ, Bahar Kampanyası adı ile ev sahibi olmak isteyenlere farklı, araç sahibi olmak isteyenlere farklı kampanyalar sunmaya başladı.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektöründe hizmet veren Tasarruf AŞ, Bahar Kampanyası ile müşterilerine hizmet bedelinde indirim avantajı ve erken teslim imkanı sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, mart ayı boyunca geçerli olacak Bahar Kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere farklı, araç sahibi olmak isteyenlere farklı avantajlar içerdiği bildirildi.

Tasarruf AŞ müşterilerinin hizmet bedeli indirimi ve erken teslim avantajına sahip olacaklarını belirtildi.

Tasarruf AŞ’nin yaptığı açıklamalara göre Bahar Kampanyası, kampanya için özel hazırlanan Grup Tasarruf Planlarında uygulanacak ve hizmet bedeli peşin ödenen projelerde geçerli olacak.

Ayrıca, peşinatı bulunan müşterilere peşinatları oranında ek hizmet bedeli indirimi uygulanacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Tasarruf AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, Tasarruf AŞ olarak içinde bulundukları sektöre yenilik ve kolaylık getirerek daha çok kişinin rahat bir şekilde ev ve araba sahibi olmalarını istediklerini belirtti.

Narman, “Bunun için her an yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Bahar Kampanyasıyla birlikte müşterilerimizin bu güzel mevsimde evlerini, arabalarını almaları için yeni bir çalışma başlattık. Tüm müşterilerimiz faydalanabilsin isteriz. Yanı sıra bildiğiniz gibi önümüzde yaz mevsimi var. Bu mevsim genelde düğün zamanlarıdır. Evlenecek çiftlere de “Bahar Kampanyası” avantajı ile yeni hayatlarına kiracı olarak başlamaları yerine ev sahibi olabilme kolaylığı sunuyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

“Biz Tasarruf AŞ olarak içinde bulunduğumuz sektöre yenilik ve kolaylık getirerek daha çok kişinin rahat bir şekilde ev ve araba sahibi olmalarını istiyoruz. Bunun için her an yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Bahar Kampanyasıyla birlikte müşterilerimizin bu güzel mevsimde evlerini, arabalarını almaları için yeni bir çalışma başlattık. Tüm müşterilerimiz faydalanabilsin isteriz. Yanı sıra bildiğiniz gibi önümüzde yaz mevsimi var. Bu mevsim genelde düğün zamanlarıdır. Evlenecek çiftlere de “Bahar Kampanyası” avantajı ile yeni hayatlarına kiracı olarak başlamaları yerine ev sahibi olabilme kolaylığı sunuyoruz.”

Tasarruf A.Ş.’den yapılan açıklamada “Kampanyaya dahil olan proje sahiplerinin, ilk yıl için hediye olan Tasarrufum Güvende sigortası ile güvenle tasarruf edebilme imkanına da sahip olacakları belirtildi.  Sektördeki tek sigorta güvencesi şirket olan Tasarruf A.Ş.’nin sunduğu bu avantaj,  HDI sigorta ve Tasarruf A.Ş. işbirliği ile ilk yıl için ücretsiz olarak sunmaktadır.