Sinpaş Holding, Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı’nı Kurdu

Sinpaş Holding‘in Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektörüne “Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı” ile giriş yaptı.

Toplu konut ve Gayrimenkul sektörünün lider konut üreticilerinden “Sinpaş” adını Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektöründe de yeni şirketi “Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı” ile hızlı bir giriş yaptı.

Sinpaş Holding’teki Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı “Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, Sinpaş bünyesinde tasarrufa dayalı faizsiz finansman modeli olarak kuruldu.

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı; Türkiye’nin her yerinde konut, arazi, araç alımları veya yatırım amaçlı ihtiyaçların karşılanabilmesi için müşterilerine finans desteği sağlıyor.

Tasarruf sahiplerine, faizsiz, vade farksız, en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetli çözümler sunan Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, kişiye özel ödeme seçenekleri, yatırım tutarına özel teslim tarihleri ile de her gelir grubuna mensup tasarruf sahiplerini kendi bütçelerini zorlamadan elde edilmek istenen finansa ulaştırıyor.”

Şirketin genel merkezini Sinpaş Plaza Barboros Bulvarı Yenidoğan Sok. No:36 34349 Darphane – Beşiktaş adresi olarak belirten Sinpaş YTS, aynı zamanda ilk şubesi de Deposite Outlet İş Merkezi A5 / A6 Blok 1.Bodrum Kat No: Z-041 İkitelli – OSB Başakşehir adresinde bulunuyor.