Katılımevim YK Başkanı Serdar Turhan’dan 1000 öğrenciye yardım

http://rpcrawfordsolicitors.com/nihe-cavity-wall/ İstanbul’da yaşayan Bingöllü hayırsever iş adamı Serdar Turhan, Bingöl’de ihtiyaç sahibi bin öğrenciye kışlık giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.

Immokalee Katılımevim Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Serdar Turhan, ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımı yaptı. Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile Bingöl merkez ve ilçelerinde bin öğrenciye kışlık mont, ayakkabı ve kırtasiye yardımında bulunuldu.

can i buy Pregabalin in spain BU KIŞ SICAK GEÇECEK

Saray Mahallesi’nde bulunan Vali Kurtuluş Şişmantürk İlkokulunda da yapılan yardım sonrası açıklama yapan Saray Camisi İmamı Bilal Bayram, kırtasiye, kışlık mont ve ayakkabı gibi ürünlerden oluşan yardımların öğrencilerin eğitimlerine katkı sağladığını belirterek, “Hayırsever iş adamlarımızın bizleri desteklemeleri onur vericidir. Kendilerine gönülden teşekkür ediyorum. Bu yardımların devamının sağlanması ve öğrencilerimizi sevindirmeleri bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Bu kış, ihtiyaç sahibi öğrenciler için sıcak geçecek. Çocuklarımıza bir tebessüm kazandırmak en büyük amacımızdır. Katılımevim Yönetim Kurulu Başkanı Hemşehrimiz Serdar Turhan’a ve İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney’e çok teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun” diye konuştu.

Hediyelerine kavuşmanın sevinci yaşayan öğrenciler, yardımlarından dolayı Katılımevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan’a teşekkür etti.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.