Katılımevim Öz Gıda-İş Sendikası Rize Şubesi ile anlaştı

Öz Gıda-İŞ Sendikası üyeleri için faizsiz kredisiz ev alma sistemi olan Katılımevim ile indirim anlaşması yaptı.

Hueytown Öz Gıda-İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Hasan Fehmi Bursalı, Katılımevim ile %50’ye varan özel indirimli anlaşma yaptıklarını belirterek, üyelerine özel indirimle faizsiz ev sahibi olma yolunu açtıklarını kaydetti.

Öz Gıda-İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şubesi ile faizsiz ev sahibi yapan Katılımevim Rize Şubesi arasında %50’ye varan özel indirim anlaşması yapıldı.

Chaoyang Öz Gıda-İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Hasan Fehmi Bursalı ile http://giejbo.pl/1393-dtpl14655-mieszkanie-dla-młodych-singiel-z-dzieckiem.html Katılımevim Rize Şube Müdürü İkram Dinç tarafından imza altına alınan “özel indirimli” hizmet protokolü ile sendika üyeleri ve birinci derece yakınları gayrimenkul (ev, arsa / iş yeri) ve araç alımlarında %50’ye varan özel indirimli fiyat uygulamasından faydalanacak.

Bursalı, şube başkanlığı binasında imzalanan protokolün ardından yaptığı açıklamada, faizsiz konut finansman sistemi sunan Katılımevim ile imzaladıkları protokolün tüm üyelere ve üyelerin birinci derece yakınlarına hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Öz Gıda-İş Sendikası Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanlığımız ile Katılımevim ile arasında gerçekleştirilen protokole istinaden; Katılımevim Rize Şubesinde tüm üyelerimize ve 1. derece akrabalarına özel %50’ye varan organizasyon ücreti indirimi sağlanacaktır. Başvuru esnasında protokol bilgisi verilmelidir. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.