Katılım Sigortacılığı Derneği Teşekkür Mesajı Yayınladı

buy Misoprostol online 20 mcg no prescription Katılım Sigortacılığı Derneği tarafından yapılan açıklamada, kurulacağı açıklanan “ Bozyazı Katılım Reasürans Fonu” çalışmaları ile ilgili bir teşekkür mesajı yayınladı.

buy cheap Pregabalin online Katılım Sigortacılığı Derneği Başkanı ve Neova Sigorta Genel Müdürü Özgür B. Koç, kurulacağı açıklanan “ buy prednisone cheap Katılım Reasürans Fonu” ile ilgili teşekkür mesajı yayınladı.

Katılım Sigortacılığı Derneği’nden yapılan teşekkür mesajı ise şöyle; “Ülkemizde Katılım Sigorta Sisteminin geliştirilmesinde çok önemli bir adım olduğunu düşündüğümüz Katılım Reasürans Fonu’nun kurulduğunu büyük bir memnuniyet ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Bu vesileyle başta Sayın Cumhurbaşkanımız ile Hazine ve Maliye Bakanımız olmak üzere emeği geçen tüm bürokratlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Kurulan fon ülkemizde geliştirmeye çalıştığımız Katılım Sigorta sisteminde önemli bir işlev görecek olup, bundan sonraki dönemde DASK, Tarsim, Riskli Sigortalılar Havuzu ve Devlet Destekli Alacak Sigortası başta olmak üzere tüm havuzlarda benzer katılım pencerelerinin kurulmasının gerekli ve önemli olduğunu hatırlatmak ve yapılacak çalışmalar için her türlü desteği vermekten memnun olacağımızı belirtmek isteriz.”

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.