İktisatevim, Konya Ticaret Odası ile İşbirliği Yaptı

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektörünün yeni oyuncularından Sadık SAĞOL’un kuruculuğunu üstlendiği İktisatevim ile Konya Ticaret Odası (KTO) arasından işbirliği protokolü imzalandı.

İktisatevim, Konya’da adından söz ettirmeye devam ediyor. Faiz ödemeden kişinin bütçesine göre dilediği yerden istediği gayrimenkulü almasını sağlayan sistem tüm Türkiye’de olduğu gibi Konya’da da rağbet görüyor.

Konya’nın önde gelen kuruluşlarından biri olan Konya Ticaret Odası, İktisatevim ile protokol anlaşması yaptı. Konya Ticaret Odası’nda gerçekleşen imza törenine Konya Ticaret Odası yetkilileri ve İktisatevim Konya Şube Müdürü ve İktisatevim Konya şube çalışanları katıldı.

“Büyük avantajlar sağlayacak”

İki kurum arasında yapılan anlaşma Konya Ticaret Odası üyelerine büyük avantaj getirecek. Faizsiz ev alma sisteminin oyuncularından İktisatevim, Türkiye’nin her yerinden istediğiniz eve faizsiz sahip olma imkanı tanıyor. Konya’da Konya Ticaret Odası ile yaptığımız protokol anlaşması üyelere ek avantajlar getiriyor.” dedi. Protokole ilişkin değerlendirmede bulunan Konya Ticaret Odası Yetkilileri ”İktisatevim ile yaptığımız bu anlaşma ev ve araba sahibi olmak isteyen üyelerimize büyük avantajlar getirecek. Protokolde organizasyon ücretlerinde indirim, erken teslimat gibi fırsatlar yer alıyor. Üyelerimize konu ile ilgili detaylı bilgiler İktisatevim Konya Şubesi tarafından da verilecektir. Her iki kuruma da hayırlı olsun.” dedi.

KTO Üyelerine sağlanacak indirim oranı : % 20

Üyelerimiz, noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile daha erken ev sahibi olabilmektedir. Bu sistemle peşinatınız varsa peşinatlı olarak, şayet hiç peşinatınız yoksa peşinat gerektirmeden satın almak istediğiniz ev, arsa veya araca SİZ karar verirsiniz.

Örneğin; 50 bin, 100 bin, 200 bin, 400 bin…Üyenin bütçesine özel ödeme taksitleri belirlenir ve kaç kişilik iktisat programında yer aldığınız kararlaştırılır. Örneğin; 24, 36, ve 240 kişilik iktisat programları. Tüm üyelerin katılımıyla Noter huzurunda gerçekleşen sıra tespiti ile her bir üyenin sırası belirlenir. Her ay lansmana özel 1 değil 2 üyeye istediği yerden beğendiği ev İktisatEvim tarafından teslim edilir.