Hedefevim’den İskenderun Belediye Başkanına Ziyaret

Hedefevim İskenderun Şube Müdürü Hikmet Güner, İskenderun’daki şubelerinin açılışını yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür etmek için ziyarette bulundu.

Gayrimenkul ve araç almak isteyenlere finans desteği sağlamak amacıyla İskenderun’da şube kuran Hedefevim, bir taraftan sivil toplum örgütleri ile özel indirim kampanyaları hazırlarken, diğer yandan da açılışını gerçekleştiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı unutmadı.

Şube Müdürü Hikmet Güner, teşekkür amaçlı gerçekleştirdiği ziyarette, çalışmalarla ilgili bilgiler verirken, gayrimenkul ve araç almak isteyip te finansta yeterli kaynağı bulunmayanlara alternatif çözümler ürettiklerini söylerken, henüz İskenderun’da yedi aydır faaliyet göstermelerine rağmen beklenmedik bir ilgiyle karşılaştıklarını söyledi.

Başkan Tosyalı da ziyarette, duyduğu memnuniyeti dile getirirken, vatandaşın ihtiyaçlarını gidermek noktasında alternatif çözümler üretmenin anlamlı olduğuna vurgu yaparken, başarılar diledi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından günün anısına Hedefevim İskenderun Şube Müdürü Güner, Başkan Tosyalı’ya tüy kalem hediye etti.