Hedefevim Şirinevler Şubesini Açtı

Aydın Holding bünyesinde bulunan ve insanımızın faizsiz ev ve otomobil sahibi olmasını sağlayan Hedef Evim Türkiye’deki şubelerine İstanbul Şirinevler’de açarak şubelerine bir yenisini daha ekledi.

Özellikle dar ve orta gelirli ailelerin ev ve araba sahibi olması için kefilsiz, faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev satın almada yenilikçi çözümler sunan Hedefevim, hizmet noktalarına yenilerini eklemeye tüm hızıyla devam ediyor.

Şirinevler’de hizmete açtığı yeni şubesiyle Hedefevim, bölgede yaşayan vatandaşların da rahatlıkla ev almasını yardımcı oluyor.

Hedefevim Genel Koordinatörü Selman Kaya Şirinevler Şube Açılışında Yaptığı Açıklamada ”36 aktif yeni tutulan 37 şubede 450 personel ile hizmet veriyor. Yaklaşık 6000 kayıtlı müşterisi olan ve bine yakın teslimat yapan hedefevim 2020 yılın sonunda 100 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir. Faiz ve vade farkı almadan kefilsiz kredisiz teslimat yapan şirketimiz müşterilerin kendi beğendiği ev işyeri arsa ve otomobil gibi ihtiyaçlarını en kısa sürede almalarını sağlamaktadır. Hedef Evim olarak zamanın en büyük sorunu yüksek faizle insanların sömürüp kazançlarının Faiz lobisi ve baronlarına gitmemesi için çıkılan yola milli ekonomi milli sermaye milli yatırım yenilikçi fikirlerle gelişmeye açık bir anlayışla çalışmaktayız. hedefevim genç ve dinamik kadrosu ile ülke ekonomisine katkı sağlamak vatandaşa en güzel en hızlı ve en kaliteli hizmet sağlamak için çıktığı yolda yeni yatırımlar ve şubeleşmeler ile istihdam alanında büyümeyi hedeflemektedir. Vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile gelip hizmetlerimizden faydalana bilmeleri için şubelerimiz donanımlı, eğitimli, profesyonel ve güler yüzlü personellerimiz ile haftanın 7 günü görev başındadırlar. hedefimiz hayalleriniz ise Haydi bir bardak çayını içmeye bekliyoruz’ ‘dedi.

Hedefevim’in çalışma sistemiyle ilgili bilgi veren Hedefevim Şirinevler Şube Müdürü Cumhur Aydın; “Hedefevim peşinatsız, faizsiz, kefilsiz ve uygun taksitler ile hayalinizdeki ev ve otomobile kolayca ulaşmanızı sağlayan yepyeni bir sistem. Hedefevim olarak bizde faiz yok, fazla ödeme yok, kolay taksitler var, hızlı çözüm merkezi, güleryüzlü hizmet var. Müşterilerimizin kendi bütçesine göre ödemeleri belirleyip, kefilsiz ve faizsiz şekilde ev ve otomobil sahibi olmalarını sağlıyoruz.” dedi.

Şirinevler’e özel bir kampanyamız var. Biz faiz sistemiyle çalışmayan bir kurum olduğumuz için verdiğimiz hizmet karşılığında çalışma bedeli alıyoruz. Bu alınan çalışma bedelinde Şirinevler’e özel olarak büyük indirim kampanyası yaptık. Normalde yüzde 7 ile 9 arasında belirlenen çalışma bedeli tutarında hangi guruba dahil olurlarsa olsunlar yüzde 20 indirim yapıyoruz. Bu kampanya Şubat ayı için geçerli. Dar ve orta gelirli ailelerimizin hayallerini gerçekleştirmek adına onları, herkesi Şirinevler şubemize davet ediyoruz.” dedi.