Hedefevim, Memur Sen Kocaeli Şubesi ile protokol imzaladı

Hedefevim Gayrimenkul, Memur-Sen ile protokol imzaladı. Protokol kapsamında Memur Sen üyelerine konut için yüzde 15, araç için yüzde 10 oranında indirim yapılacak.

Türkiye’de banka kredilerine girmeden ev sahibi olmak isteyen herkesi ev sahibi yapabilen Hedefevim Gayrimenkul Otomotiv ve Ticaret A.Ş, temel prensip olarak ev almak isteyen kişilerin aylık ödeme yapmasını, bunun karşılığında da kişinin ödeme planlamasına göre belirli bir süre içerisinde ev sahibi olmasını hedefliyor. Türkiye’de 150 adet şubesi bulunan Hedefevim’in İzmit Yürüyüş Yolu üzerinde de bir şubesi bulunuyor. 2016 yılından bu yana faizsiz ev, araba ve arsa satışı yapan Hedefevim, bu güne kadar çok sayıda kişiyi konut sahibi yaptı.

LEZZET KEBAP’TA İMZA TÖRENİ

Lezzet Kebap Diyarı’nda gerçekleyen törende Şube Müdürü Murat Karadöngel, Memur Sen Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık ve yöneticiler araya gelerek protokolü imzaladı. Şirketten gayrimenkul veya araç satın almak amacıyla şirket tarafından sunulan gayrimenkul edindirme modellerinden birini seçen Memur Sen üyelerine şirketten imkanlar sağlanacak. Protokol kapsamında Hedefevim şirketi, Memur-Sen üyelerinin işlemlerinden tahsil edilecek çalışma ücretinde konut için yüzde 15, araç için yüzde 10 oranında indirim yapacak. Protokol anlaşması bir yıl geçerli olacak.