Hedef Evim’den Memur-Sen Konya Şubesine Özel İndirim

Vilyuchinsk Hedef Evim ile Memur-Sen Konya İl Başkanlığı arasında imzalanan “özel indirimli” protokol ile sendika üyeleri ev ve araç alımlarında %40’a varan özel indirimli fiyat uygulamasından faydalanacaklar.

Shiojiri Memur-Sen İl Başkanlığı binasında gerçekleşen protokol imza programına Memur-Sen İl Başkanı Nazif Karlıer, Başkan Vekili Ali Koç ve Diyanet-Sen Şube Başkan Vekili Ahmet Uzun ile Hedef Evim Konya Şube Müdürü Mehmet Ali Koçer ve Satış Uzmanı Hasan Turan katıldı.

http://www.jeanjacquesmontlahuc.fr/2183-dtgf68491-chat-gay-belgique.html Memur-Sen’li üyeler ev ve araç alımlarında Organizasyon ücretini en fazla 12 ay taksitli ödemesi durumunda %10 özel indirim, Taksitli Organizasyon ücreti kampanyasından (vadelerde bulunan taksit sayısınca) taksitli ödenmesi durumunda %10 özel indirim, Organizasyon ücretini peşin ödenmesi durumunda %20 ve Organizasyon ücretini peşin ve peşinatı %20’nin üzerinde olan üyelere ise peşinat oranınca en fazla %40 aşmayacak şekilde özel indirim uygulamasından faydalanacaklardır.

Yapılan Özel İndirimli hizmet sözleşmesi ile Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı bulunan (EĞİTİM BİR-SEN, DİYANET-SEN, SAĞLIK-SEN, BÜRO MEMUR-SEN, BEM-BİR-SEN, TOÇ-BİR-SEN, ENERJİ BİR-SEN, BAYINDIR MEMUR-SEN, BİRLİK HABER-SEN, ULAŞTIRMA MEMUR-SEN ve KÜLTÜR MEMUR-SEN) sendikaların yaklaşık 40 bin üyesi, üye kimlik belgelerini ibra etmeleri koşuluyla istifade edebileceklerdir.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.