Gelecek Tasarruf Adana Şubesini Açtı

Katılımcılarına faizsiz, kefilsiz, kredisiz ev ve araç sahibi olma imkânı sunan Backnang Gelecek Tasarruf, Adana Şubesi’ni Dörtyol Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzeri Seyhan Oteli karşısında açtı.

neurontin us Gelecek Tasarruf’un Adana Şubesi açılışına şirket yöneticilerinin yanı sıra buy Lyrica generic Sarıçam Belediyesi Dış İlişkiler Müdürü Şükrü Gedik, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Recep Kurtoğlu ve davetliler katıldı.

Faizsiz finans sektörünün öne çıkan isimlerinden olan Gelecek Tasarruf, bünyesine Adana Şubesi’ni de ekleyerek hızla büyümeye devam ediyor. Dörtyol Seyhan Oteli karşısında açtıkları şubeyle katılımcılarını faiz yükünden kurtararak ev ve araç sahibi yapmayı hedefleyen buy Lyrica australia Gelecek Tasarruf’ un Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Tanrıverdi, Gelecek Tasarruf’un, bireylerin ev ve araç sahibi olma hayallerini gerçekleştirmek için, ekonomik yükleri bertaraf etmeyi ve toplumsal dayanışmayı birincil öncelik olarak belirleyen, bu uğurda tamamen faizsiz finansal çözümler sunan, yüzde 100 yerli bir finans kuruluşu olduğunu söyledi. Tanrıverdi, şunları söyledi:
“Türkiye’de hayalindeki ev ve araca sahip olmayan kalmayana dek çalışmayı sürdüreceğiz. Katılımcılarımız yeter ki, hayallerini gerçekleştirmek istesin. Her bütçeye uygun bir seçeneğimiz mevcut. Katılımcılarımız almak istediği ev ya da aracın tutarını ve aylık taksit miktarlarını kendileri belirliyor. Türkiye’nin her yerinde, istediği evi ve istediği marka modelde aracı alabiliyorlar. Üstelik bunun için faiz ödemiyor ve hayallerini gerçekleştirirken kredi, kefil gibi zorluklara katlanmayacaklar .”

Türkiye’nin dört bir noktasındaki şubeleri ve çağrı merkezi ile haftanın 7 günü hizmet verdiklerini anlatan Tanrıverdi, “Katılımcılarımız günün her saatinde 0850 969 0634 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak bilgi alabilirler. Tüm Türkiye’de ve elbette Adana’da kiracılığı bitirmeye kararlıyız” şeklinde konuştu.
Gelecek Tasarruf’un Adana Şube Müdürü Yunus Emre Esen ise, “Tüm Adanalıları açılışımıza özel indirimler ve en erken teslimat garantisi için Dörtyol Seyhan Oteli karşısında hizmete başlayan şubemize bekliyoruz.” dedi.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.