FuzulEv’den sahipsiz sokak hayvanları için örnek davranış

dactylically FuzulEv, Elbistan hayvan barınağına yaşayan hayvanlara destek olmak için mama bağışında bulundu.

Sungai Besar FuzulEv, sokağa terkedilen hayvanlara karşı farkındalık oluşturmak ve insanların bu konuda duyarlılığını artırmak amacıyla sosyal sorumluluk çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda FuzulEv’in Elbistan Şube ve Mobil Şube çalışanlarından oluşan bir grup gönüllü hayvan sever Elbistan Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti.

Dongyang Barınak yöneticileri tarafından da büyük ilgi ile karşılanan FuzulEv ekibi, barınakta bulunan tüm hayvanlar ile yakından ilgilenerek veteriner tarafından bilgilendirildi. Sahipsiz sokak hayvanlarını sadece barınakların değil tüm insanların sahip çıkmasının gerekliliğine inanan FuzulEv çalışanları, barınaktaki hayvanlar için mama bağışında bulundu.

Korumaya muhtaç sahipsiz çok sayıda hayvan olduğunu dile getiren FuzulEv Şube Müdürü Yemliha Özdemir “Sadece insanlar için değil, bir arada yaşayıp, aynı çevreyi paylaştığımız patili dostlarımız için de var ortaya çıkan memnuniyet, bu konuda doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. FuzulEv olarak sadece bir gün değil her gün sevimli dostlarımızın yanındayız” dedi.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.