Fuzulev, Ramazan Eğlencelerini Sosyal Medyaya Taşıyor

Türk televizyonlarının Ramazan Ayı neşesini sosyal medyaya taşındı. TV ekranlarının deneyimli sunucusu Aynur Ayaz, ünlü konuklarını ağırlarken her gece izleyicilerini hediye yağmuruna tutacak.

Koronavirüs salgını Ramazan ayı alışkanlıklarımızı da değiştiriyor. Ramazan boyunca TV ekranlarında görmeye alıştığımız ünlü isimler sosyal medyaya taşınıyor. Sosyal medya üzerinden ilk Ramazan Programı televizyon programcısı, sunucu Aynur Ayaz tarafından başlatılıyor. Ramazan ayı boyunca sosyal medya mecralarında izleyenleriyle buluşacak olan program süresince eğlenceli yarışmalar ve sürpriz hediyeler var.

Fuzulev işbirliği ile Instagram canlı yayınları ile her akşam saatler 21.30’u gösterdiğinde bilgi yarışması başlayacak ve yarışmacılara Ramazan hediyeleri dağıtacak. Ramazan gelenlerini sosyal medyaya taşımaya hazırlanan Aynur Ayaz “Bu mecrada ilk deneyim olacak. Türkiye’de ilk Ramazan Programı’nı sosyal medya formatında TV formu tadında hazırlıyoruz. On binlerce izleyici ile yüz yüze iletişim halinde olacağım için heyecanlıyım” dedi.

Fuzulev Ramazan Ayı Yarışması Nasıl Olacak?

Yarışmacılar Fuzulev sosyal medya hesaplarına başvuruda bulunarak bilgi yarışmasında aday olabilecekler. Her yarışmacıya 5 soru sorulacak ve yarışmacıların 1 joker hakkı olacaktır.

Ramazan boyunca Fuzulev’in Sosyal Medya Hesapları (Facebook- Instagram ve Youtube) kanalı ile aynı anda canlı yayında olacak Aynur Ayaz şimdiden yeni program heyecanını yaşıyor. Ramazan boyunca iftar hemen sonrası yarışma ve yarışmanın ardından birbirinden farklı konuklarla Ramazan sohbetleri gerçekleştirecek.