Fuzulev Osmaniye’de

FPK sistemiyle Türkiye’nin dört bir yanındaki şubeleriyle Faizsiz, Peşinatsız, Kredisiz ev ve otomobil almada yenilikçi çözümler sunan FuzulEv, hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana sektörünün öncülerinden olan FuzulEv, faizsiz, peşinatsız ve kredisiz sistemiyle insanların ev ve otomobil sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Bugüne kadar on binlerce aileyi ev ve otomobil sahibi yapan FuzulEv, Osmaniye merkezde yeni şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

Sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultunda 2020 yılına hızlı bir başlangıç yapan FuzulEv, Osmaniye’li müşterilerine ev sahibi olmanın düşünüldüğü kadar zor olmadığını FPK sistemiyle anlatıyor. FuzulEv, ev ve otomobil almak isteyen vatandaşları destekleyen modelleriyle, kişileri belli bir projeye hapsetmeyerek Türkiye’nin her yerinden daha erken ev ve otomobil sahibi olmalarını sağlıyor.

Sisteme dahil olanlar,“Çekilişli Modeller” ve “Çekilişsiz Model”arasında seçim yapabiliyor.Alanında uzman genç, dinamik kadrosuyla göz dolduran FuzulEv, müşterilerinin birbirinden farklı ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini doğru tespit ederek kalıcı çözümler de sunuyor.

Sektöre getirdikleri yeniliklerle sabit ve dar gelirli aileleri ev sahibi yapan FuzulEv’in sektördeki öncülerden biri olduğunu vurgulayan FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal,‘’ FPK sisteminin temeli yardımlaşma ve dayanışma üzerine kurulu. Çeyrek asrı aşkın bir süredir insanların ev ve araba hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. FuzulEv olarak hedefimiz ev ve otomobil sahibi olmak isteyenlerin gideceği ilk adres olmak.Faaliyete aldığımız yeni şubelerimiz ile bu amacımıza her geçen gün bir adım daha yaklaştığımıza inanıyorum. Bu vesileyle yeni şubemizin Osmaniye halkına hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.