Fuzulev Kastamonu şubesi açıldı

Fuzul Grup bünyesinde faaliyetini sürdüren FuzulEv, yeni şubesini Kastamonu’da bölge halkının hizmetine açtı.

Kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektörünün öncülerinden biri olan FuzulEv, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı FPK (Faizsiz, Peşinatsız, Kredisiz) sistemi ile faizsiz ev sahibi olma imkanı sunan FuzulEv, Türkiye’de şube ağını genişletmeye devam ediyor. Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan FuzulEv, Kastamonu’da yeni şubesini açtı.

Vatandaşların kolay yoldan konut sahibi olabilmeleri için çeyrek asırı aşkın süredir hizmet veren FuzulEv, kira öder gibi uygun taksitle ödeme imkanı sağlıyor. Bugüne kadar on binlerce ailenin ev sahibi olmasını en kolay yoldan sağlayan FuzulEv, faizsiz ev sahibi olma yöntemiyle, ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Ev almak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunan FuzulEv, FPK sistemi ile Türkiye’nin her yerinde büyük bir ilgi görüyor.

FuzulEv Sabit ve dar gelirlilere yönelik geliştirdiği kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Peşinat ödemeden giriş yapılabilen sistemde, tüketiciler sadece organizasyon ücreti ödüyor. İsterlerse peşinatlı sisteme dahil olabilir, dilerlerse peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebildiği gibi ‘Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde teslimattan sonra taksitlerin bir miktar artması ile borcun erken bitmesi de sağlanabiliyor.

Fuzulev Kastamonu Şubesi “İsmail bey mah. Kışla caddesi no:1/2 Kastamonu” adresinde Kastamonululara hizmet vermeye başladı.