Fuzulev Kars’ta ilk şubesini açtı

http://lumiistyle.com/wp-json/wp/v2/posts/454 FuzulEv Kars Şubesi Açıldı!

cheap generic prednisone Fuzul Grup bünyesinde faaliyetini sürdüren reproachfully FuzulEv, Kars’ta gerçekleştirdiği açılış töreni ile bölge halkının hizmetine sundu.

Kadınların altın gününe benzeyen sistemiyle geniş sosyal kesimlere konut sevinci yaşatan FuzulEv, Türkiye genelindeki büyümesini sürdürüyor. Fuzul Grup bünyesinde faaliyetlerini sürdüren FuzulEv, Kars’taki ilk şubesini hayata geçirdi.

Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan FuzulEv, Türkiye’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın mottosuyla yola çıkan FuzulEv kira öder gibi uygun taksitle ödeme sistemini Türkiye çapında yaygınlaştırmaya devam ediyor. Türkiye’nin pek çok noktasında şube ağını genişleten Fuzulev, sabit ve dar gelirlilere yönelik geliştirdiği kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanı sağlıyor.

Peşinat ödemeden giriş yapılabilen sistemde, tüketiciler sadece organizasyon ücreti ödüyor. Dileyenlerin peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebildiği ‘Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde teslimattan sonra borcun erken bitmesi de sağlanıyor.

Adres: Yusufpaşa Mah. Kazımpaşa Cad. No: 89 Merkez/KARS

Tel: 0474 223 7696

Fax: 0474 223 7616

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.