Finansevim Türk Metal Sendikası ile protokol imzaladı

buy prednisone cream Türk Metal Sendikası Gölcük Şubesi üyeleri için Botād Finansevim Gölcük Şubesi ile protokol imzaladı.

Araç ve konut katılım bedellerinde önemli anlaşma

Çalışmalarına aralıksız devam eden Finansevim Gölcük Şubesi ve Türk Metal Sendikası Gölcük Şubesi ile protokol anlaşması imzaladı. Yapılan açıklamada araç katılım bedellerinde yüzde 15, konut katılım bedellerinde yüzde 20 indirim yapılacağı belirtildi.

Üyeler faizsiz ve indirimli şekilde konut ve araç almanın avantajına sahip olacaklar

Burhānuddin Finansevim Gölcük Şubesi olarak Türk Metal Sendikası ile Araç katılım bedellerinde: %15, Konut katılım bedellerinde:%20 indirim yapılacağını açıkladı. Bu anlaşma ile Türk Metal Sendikası üyeleri faydalanacak. Böylece gerek faiz hassasiyeti olan kişiler, gerekse faiz maliyetine girmek istemeyen sendika üyeleri bu anlaşma ile faizsiz ve indirimli şekilde konut ve araç almanın avantajına sahip olacaklardır.

‘Üyelerimiz için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz’

Yapılan protokol sonrası http://place-des-coachs.com/coach-creation-entreprise Türk Metal Sendikası Gölcük Şubesi Başkanı Mehmet Şener ve Finans Evim Gölcük Şubesi Yetkilileri karşılıklı olarak hayırlı olması temennisinde bulundular. Finans Evim Gölcük Şubesi Yetkilileri protokol ile ilgili şu bilgileri verdi: ‘Ülkemizde son dönemlerde faizsiz konut ve araç edindirme sistemlerine yoğun talep var. Bu talebi karşılama hususunda faaliyet gösteren Türkiye’de 60 şubesi olan sektörün öncü kuruluşu Finans Evim firması Gölcük Kaymakamlık Binası karşısında şubesini Eylül ayında açarak ilçemizde faaliyet göstermeye devam ediyor. Son olarak Yapı Tasarruf Sistemlerinde sektöründe öncü olan Finans Evim Gölcük Şubesi, Savunma ve Güvenlik Destek Hizmetleri Sendikası (Savdes Sen) Kocaeli Bölge Başkanlığı ile protokol anlaşması yapmıştı. Şimdi de Türk Metal Sendikası Gölcük Şubesi ile anlaşma yaparak çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz. Protokol anlaşmamız hayırlı olsun.’ dedi.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.