Faizsiz Finansman’da Firmalar Teslimatlarda Birbiri ile Yarışıyor

Son yıllarda insanların Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektörüne olan ilgili artmış durumda, tasarrufun ve birikimin ne kadar önemli olduğunun farkına vardığımız bu günlerde Faizsiz Finansman firmaları müşterilerine yaptığı teslimatlarla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor ve sektöre olan güveni aşılamaya devam etmeye çalışıyor.

Faizsiz Araç ve Konut Teslimatları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Koronavirüsü (Kovid-19) salgını nedeniyle ekonomi de geçilen zor günlerde Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektörü teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Faizsiz Finansman sektörü firmaları teslimatlarda adeta birbirleri ile yarışıyor ve müşterilerini faizsiz, kredisiz ve peşinatsız olarak ev ve araç sahibi yapmaya devam ediyor. Konuyla ilgili Nisan ayı teslimatlarını birbir açıklayan firmaları sizler için derledik.

Eminevim’de Nisan’da 1415 Teslimat

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektörünün lideri konumundaki Eminevim, teslimatlar da da başı çekmeye devam ediyor. Siz evde kalın ama kirada kalmayın sloganı ile teslimatlarına hız kesmeden devam eden Eminevim, Nisan ayında toplam 1415 aileyi ev ve otomobil sahibi yaparak teslimatın da lideri konumunda.

Finansevim’den Nisan’da 1308 Teslimat

Faizsiz Finansman sektörüne 2018 yılında giren Finansevim‘de teslimat sayılarında sektörün ilk sıralarını zorlamaya başladı. Geçtğimiz ay Vakıfevim‘i Finansevim bünyesine katarak devam eden Finansevim, birlikteliğin gücüne inanarak bir araya gelenlere aralıksız teslimat yapmayadevam ediyoruz diyerek, Nisan ayında 1308 aileyi ev ve otomobil sahibi yaparak hayallerine kavuşmasına vesile oldu.

Önemli Bilgilendirme; haberimizi yaparken sektörde hizmet veren diğer firmalar (Fuzulev, Birevim ve Hedefevim, Katılımevim)’den teslimat adetleri istenmiş fakat tarafımıza herhangi bir bilgi vermedikleri için habere eklenmemiştir. Bildirmeleri halinde haberimiz güncellenecektir.