Faizsiz Finans Sektörüne Damga Vuran Transfer Sezai GÖK Finansevim’de

Faizsiz Finans sektörüne damga vuran bir transfer yaşandı. Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektörünün en önemli isimlerinden Eminevim’de uzun yıllar görev yapan Sezai GÖK, Finansevim’e Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

23 yılın üzerinde Eminevim’de görev almış ve uzun yıllardır Türkiye Satış Direktörü olarak görev yapan tasarrufa dayalı faizsiz finans sektörünün de en bilindik isimlerinden biri olan Sezai GÖK, 13 Temmuz itibariyle Finansevim’in yeni Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektöründe sürpriz bir transfer yaşandı.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sektörünün ilk kuruluşu olan Eminevim’in geçtiğimiz bir iki aya kadar önceye görev yapan Türkiye Satış Direktörü Sezai GÖK,  Finansevim‘in yeni yönetim kadrosu içerisinde yer alarak Finansevim’in Genel Müdür Yardımcısı olduğunu duyurdu.

Sezai GÖK konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “Hayat her daim yeniliklerle doludur. Her yeni gün, her yeni adım aslında bizler için yine yeniden bir başlangıçtır… Olmaz dediklerimiz olur, bitmez dediklerimiz biter. Bizler bitti diye düşünürken aslında hayatın karşımıza çıkaracağı yeniliklerin heyecanını yaşarken buluruz kendimizi. 13 Temmuz Pazartesi yani bugün de benim hayatımdaki bir yeniliğin başlangıç günü. Bugün itibari ile Finansevim şirketinde Genel Müdür Yardımcısı olarak yeni görevime başlamış bulunmaktayım. Bu çıktığım yeni yolun heyecanını ve mutluluğu ile birlikte bu yolda beraber yürüyeceğim başta Yönetim birimimiz olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ederim.” dedi.