Eminevim’in 30.yıla özel yeni reklam filmi

30.yılını kutlayan swingingly Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sistemi kuruluşu where can i buy Lyrica tablets Eminevim, geçmişten günümüze gelişini anlatan özel bir reklam filmi yayınladı.

imperially Faizsiz Finansman kuruluşu Eminevim, 30.yılına özel reklam filmi yayınladı.

DÜNDEN BUGÜNE EMİNEVİM

Kurulduğu günden bu yana, tasarrufa dayalı faizsiz finansman sisteminin kurucusu aynı zamanda sektör lideri olan Eminevim’in reklam filminde; http://jammuemarket.com/product/nan-pro-nestle-1-infant-formula-upto-6-months-400g/ Emin Otomotiv ve Eminevim‘in ilk şubelerinin görüntüleri teslimat törenlerinden görüntülerin yanı sıra Emin Grup ve Eminevim Kurucusu Merhum Emin Üstün‘ün görüntüleri ile genel merkez görüntüleri ile şirkete dair bazı önemli veriler yer alıyor.

Eminevim görüntülerin paylaşılması ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Tam 30 yıl önce ektiğimiz fidan, bugün koca bir çınar. Dile kolay… Çeyrek asrı aştık, 30 yıla ulaştık. Bugün, Eminevim ailesi olarak 2.000 çalışanımızla, 128 şubemizle, 81 ilimize hizmet veriyoruz. Eminiz! Elbirliği’nin gücüyle herkesin ev ve otomobil hayalini gerçekleştireceğiz.” denildi.

İŞTE O REKLAM FİLMİ

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.