Eminevim Çerkezköy Şubesini Hizmete Açtı

Eminevim, yeni şubesini Tekirdağ Çerkezköy’de hizmete açtı.

Türkiye’de en fazla şubesi olan faizsiz finansman sistemi kuruluşu olan Eminevim, koronavirüs salgınına rağmen şube açılışlarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda İstanbul Eyüp Sultan ve Tuzla’daki şubelerini hizmete açan Eminevim, bu sefer rotasını Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine çevirerek yeni şubesini hizmete açtı.

Emin Grup bünyesindeki Eminevim, Tekirdağ Çerkezköy’deki şubesini hizmete aldı. Türkiye’deki en fazla şubesi olan Faizsiz Finansman kuruluşu olan Eminevim, temeli dayanışmaya dayalı olan Elbirliği Sistemi ile faizsiz, kredisiz ve peşinatsız olarak ev ve araç sahibi olmasına imkan sağlıyor.

Eminevim’den yapılan açıklamada “Şartlar ne olursa olsun, tedbiri elden bırakmadan sizler için hiç durmadan yolumuza devam ediyoruz.” denildi.

Eminevim Tekirdağ Çerkezköy şubesi,Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Edip Arıcan Sok. No: 2/1 Çerkezköy / Tekirdağ adresinde hizmet verecek. 2020 yılında 150 şubeye ulaşma hedefi olan Eminevim’in bu yıl içerisinde 20 şube daha açması bekleniyor.