Eminevim Altın Örümcek Ödülleri’nde Finalde!

Misoprostol generic sale Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman şirketlerinden http://alandaluzza.com/fr/a-propos-de-nous/ Eminevim Altın Örümcek Ödülleri’nde clgen-casino-it ‘‘Bankacılık ve Finans’’ kategorisinde aday gösterildi.

2002 yılından bu yana http://upperstour.co.uk/baptisms/ DorukNet tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen, Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyon Altın Örümcek Ödülleri’nin bu yılki finalistleri belli oldu.

Web, dijital pazarlama, mobil teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi amacıyla düzenlenen organizasyon, her sene Türkiye’de gerçekleştirilen pek çok farklı kategoride başarılı projeyi belirliyor.

Bu yıl 1360 projenin başvurduğu, 246 adet projenin finale kaldığı Altın Örümcek Ödülleri’nde, değerlendirmeyi her biri konusunda uzman 29 kişilik jüri, 28 kategoride yaptı. Finale kalan projelerden biri de ‘‘Bankacılık ve Finans’’ kategorisinde Eminevim.

18. Altın Örümcek  Ödülleri’nde bu sene, her kategoride finale kalan 10 projenin www.altinorumcek.com web sitesinden duyurulmasıyla internet kullanıcılarının katılım sağladığı ‘Halk Oylaması’ başladı. 12 Haziran’a kadar halka açık olarak gerçekleştirilen bu oylamada, finale kalan projeler içerisinde, her kategoride en yüksek oyu alan proje ‘Halkın Favorisi’ seçilecek.

Eminevim’den yapılan açıklamada  18 Mayıs 2020 – 12 Haziran 2020 tarihleri arasında sürecek olan halk oylamasında yine Elbirliği’nde olalım. Desteğinizi bekliyoruz! denildi.

Siz de aşağıdaki linkten halk oylamasına katılabilir ve oyunuzu verebilirsiniz.

Oy kullanmak için tıklayınız.

https://www.altinorumcek.com/

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.