Birikimevim, Online Birikim Temsilcisi Yazılımını Devreye Soktu

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektörünün firmalarından Birikimevim, 2020 yılsonunda tüm illerde hizmet vererek işlem hacmini ve Türkiye ekonomisine katma değerini artırmayı hedefliyor. Birikimevim, içinde bulunduğumuz süreçte 4 yeni şubenin açılışını yaparak 35 kişiye daha istihdam sağladı. Birikimevim ayı zamanda online birikim temsilcisi yazılımını devreye sokarak dijital altyapısını da güçlendirdi.

 

Osman Telli: “Dijital çağın tüm gerekliliklerini altyapımıza entegre ederek büyüme hedefimizi sürdürüyoruz.”

Birikimevim’in ülke ekonomisine ve tüm paydaşlarına değer katma vizyonuyla hareket ettiğini kaydeden Birikimevim Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli, “Birikimevim olarak uzun soluklu bir müşteri deneyimi yaşatma arzusunu geliştirerek, müşterilerimize daha yakın olmak adına adımlar atmayı, tüm süreçlerimizi en iyi şekilde yönetmeyi ve geleceklerini güvence altına almayı hedefliyoruz. Dijital çağın tüm gerekliliklerini 31 yıldır sahip olduğumuz altyapımıza entegre ederek bulunduğumuz sektörleri geliştirme vizyonuyla hareket ediyor, büyüme hedeflerimizi sürdürüyoruz.

Birikimevim yeni teknolojileri sistemleriyle buluşturmak için faaliyetlerini ara vermeksizin sürdürmektedir. İçinde bulunduğumuz süreci optimize edebilmek üzere AR-Ge mühendislerimizle kendi yazılımlarımızı geliştirdik. Online kanallarımızı güçlendirdik. Online birikim temsilcisi yatırımımızla 7/24 vatandaşımızın hizmetindeyiz. Şirketimiz içerisindeki bu dijital dönüşüm elbette ki rekabet gücümüzü artıracaktır ve sektörde çığır açma vizyonumuzu daha belirgin hale getirecektir.” dedi.

“4 yeni şube ile 35 kişiye yeni istihdam yarattık”

Tasrrufa Dayalı Faizsiz Finansman sektörünün 2019 yılının 17 milyar TL’lik bir işlem hacmiyle kapandığını, 2020 yıl sonunda ise sektörün bu rakamı 25 milyar TL’ye yükseltebileceğini vurgulayan Osman Telli, ” Son günlerde 4 yeni şubenin açılışını yaptık ve 35 kişiye daha istihdam sağladık.  Öncelikle yurdumuzun her köşesinde milletimize fayda sağlamak istiyoruz ve dijital yatırımlarımızı da arttırarak hizmet kapasitemizi genişletmek için çalışıyoruz, birikime dayalı faizsiz finans sektörü içerisinde inovatif modellerimizle sistemi geliştiriyoruz.” dedi.  150’ye yakın ülkede hizmet veren global markalarla işbirliği halinde olduklarını söyleyen ve Aksam Otomotiv, Autogong, Ekosistem, Hasar Yönetim Sistemi (HYS) markalarıyla hizmet verdiklerini hatırlatan Telli, ” Bugüne kadar 300 bin kişiyi araç sahibi yapmanın verdiği huzur ve güçle işimizin en iyisini yaptık. Ancak bu topraklardaki rolümüzün bununla sınırlı kalmadığına inanıyoruz. Büyüyen ve uluslararası arenada başarılara imza atan bir kurum olarak, geçmişten aldığımız güçle gelecek için uzun soluklu değerler yaratmayı hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.