Birikimevim 2021’e hızlı adımlarla başlamak istiyor

Birikimevim, bölge toplantısını Birikimevim Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli ev sahipliğinde Tarabya Boğaziçi Otelinde gerçekleştirdi. Toplantıda Birikimevim’in pandemi süreci çalışmalarının yanı sıra 2021 hedefleri de konuşuldu. Kaynak: Birikimevim 2021 Hedeflerini Konuştu.

Faizsiz finansman yöntemiyle bugüne kadar binlerce kişiyi hayallerindeki ev ve araca kavuşturan Birikimevim, her ay düzenlediği bölge toplantıları kapsamında çalışanlarıyla bir araya geliyor. Birikimevim’in sürdürülebilir büyümesi çerçevesinde yönetim ekibi ve bölge müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı, bu ay Tarabya’daki Boğaziçi Otelinde gerçekleşti. Toplantıda 2020 genel değerlendirmesi ve 2021 planları konuşuldu. Telli Grup çatısı altında sosyal sorumluluk projelerine devam edildiği bilgisi paylaşıldı.

2021’de altyapımızı daha da kuvvetlendirmiş bir şekilde sektörümüze ve çalışanlarımıza değer katmaya devam edeceğiz.Pandemi sürecine rağmen Birikimevim’in büyümesini sürdürdüğüne dikkat çeken Birikimevim Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli, “Sağlam temeller üzerine kurulan, ayakları yere basan, uzman ekibiyle kendi gücünü kendi iç dinamiğiyle yaratan bir şirketiz. Bu da bize başarıyı getiriyor. Pandemi sürecini fırsata çevirerek eksiklerimizi giderdik, yarın için güçlendik, finansal tablolarımızı kuvvetli bir şekilde gerçek başarı için hazırladık. Doğru bir yolda ilerlemeye ve güçlenmeye devam ediyoruz. Ancak şubeleşme kadar verimliliğe de önem veriyoruz. Her bir çalışma arkadaşımızın şirketimize katacağı verimliliğe odaklanıyoruz. Geleceği inşaa ederek hedeflere hep birlikte koşmanın sinerjisinin çalışma arkadaşlarımız arasında yayılmasını istiyoruz. Sinerji, aynı hedefe koşmak ve vizyon birlikteliği olduğunda başarı kaçınılmaz oluyor. 2021’de altyapımızı daha da kuvvetlendirip, güçlü bir ekiple ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.