Birevim, Şubelerinde Görüntülü İletişim Sistemi (GİS)’ne Geçti

Birevim bünyesindeki iştiraki olan teknoloji firması Teba Teknoloji bünyesindeki mühendislerimizin çalışmalarıyla, Görüntülü İletişim Sistemi (GİS)‘ni hizmete sundu.

Birevim bu sayede, hem çalışanlarına uzaktan sağlıklı ve kaliteli erişim ve hem de tasarruf sahiplerine, evlerinin konfor ve sağlıklı ortamında hizmet almaları olanağı sunmaya başladı.

Tasarruf Sahiplerini evlerinin konforunda ev sahibi yapan “GİS”

Görüntülü İletişim Sistemini (GİS) hizmeti ilgili bir açıklama yapan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, özellikle teknoloji konusuna kuruldukları günden beri verdikleri somut öneme ve yatırımlara dikkat çekerek; “Bir Birevim iştiraki olan teknoloji firmamız Teba Teknoloji bünyesindeki mühendislerimizin çalışmalarıyla, sektörümüzün ilk ve tek gerçek sistem entegrasyonuna sahip Görüntülü İletişim Sistemi (GİS) ile hem tasarruf sahiplerimize “evde kal”arak erişim imkanı sunduk hem de yeni istihdam olanakları oluşturduk.” dedi.

Gün yatırım yapma, daha çok çalışma ve istihdamı artırma günüdür

Murat Çiftçi, tam da böyle dönemlerde “yola devam ederek” bu süreci atlatacağımızın altını çizerek, şunları söyledi: “Hangi sektörde olursa olsun tüm kurumlara, tam da bu dönemlerde teknoloji ve istihdam konusunda önemli görevler düşüyor. Böylesi dönemler, özellikle teknolojinin yeni istihdam olanakları sunduğu dönemlerdir ve ülke olarak bu fırsatı iyi kullanmamız gerekiyor. Biz de şirket olarak teknolojinin getirdiği bu fırsatları doğru şekilde değerlendirerek, hızımızı kesmeden çalışmaya devam ediyoruz. Zorlu Mart ayı içinde 138 kişilik yeni istihdam ve tüm diğer şubelerinde de başlattığımız GİS uzaktan çalışma teknolojisiyle hizmete sunduğumuz 4 yeni şube ile ekonomik canlanmaya katkı yapmaya devam ediyoruz. Aldığımız tüm bu önlemler ile “#evdekal”arak ama çalışarak, ekonominin canlılığına katkıda bulunabildiğimiz ve toplumumuza fayda sunabildiğimiz için büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.