Axa Sigorta ve Birikimevim’den TSS işbirliği

http://yourtreeguys.com/mulching/ash-borer-injections/ Birikimevim, AxaSigorta ile yaptığı önemli iş birliğiyle Birikimevim’e referans olan müşterilerine COVID-19’u da kapsayan tamamlayıcı sağlık sigortası armağan ediyor. Böylece müşterileri ev sahibi olurken sağlıklarını da güvence altına alıyor.

cheap mydriacyl online Birikimevim, Axa Sigorta ile yaptığı büyük iş birliği çerçevesinde buy gabapentin online for dogs Birikimevim’i öneren müşterilerine tamamlayıcı sağlık sigortası hediye ediyor. Birikimevim’in “Sağlık her şeyden değerlidir” anlayışıyla hayata geçirdiği bu özel ve önemli iş birliğiyle tüketiciler, COVID-19 dahil tüm salgın hastalıkları da kapsayan Birikimevim Sağlığım Tamam sigortasına sahip oluyor.

Birikimevim’in Axa Sigorta iş birliğiyle hediye ettiği Jaú Birikimevim Sağlığım Tamam sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler, doktor muayeneleri, laboratuvar görüntüleme, fizik tedavi gibi sağlık hizmetlerinden yalnızca devlete ödenen katılım payı ödenerek, ücretsiz bir şekilde faydalanılabiliyor. COVID-19 ve gelecekte yaşanabilecek tüm salgın hastalıkların poliçe güvencesine alındığı Birikimevim Sağlığım Tamam sigortasının, yatarak tedavilerde herhangi bir limiti yok. Ayrıca evde bakım giderleri, suni uzuv giderleri, yardımcı tıbbi malzeme giderleri de yıllık limit teminat ve iştirak oranı dahilinde karşılanıyor.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.