Avender ve Eminevim Özel Anneleri Unutmadı

buy modafinil online uk forum quiero conocer gente en illa de arousa Avcılar Engelliler Derneği (AVENDER) Başkanı Ahmet Halit Vardar ve Giyani Eminevim Anneler gününde özel çocukların özel annelerini unutmadı. Başkan Vardar ve Eminevim personelleri özel annelere erzak kolisi ve çiçek hediye etti.

Avcılar’ın Engelliler Derneği (AVENDER) Anneler gününde de anneleri unutmadı. Özel çocukların annelerine sürpriz yapan Başkan Vardar annelere çiçek hediye etti. Başkan Vardar: ‘Ayşen zihinsel engelli kardeşimiz. 47 yaşında. Babası yok. Annesiyle yaşıyor. Üniversite mahallesinde oturuyor. Taner kardeşimizin annesi. Babası yok. 43 yaşında Songül ablası bakıyor. Denizköşkler’de oturuyor. Özel annelerimizi bugün mutlu etmek için onlara sürpriz yaptık. Onların hakkını ödeyemeyiz. Kendilerine çiçek hediye ettik. Annelerimiz başımızın tacı’ ifadesini kullandı.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.