Emin Gayrimenkul Ahenk İstanbul Konutları Satışta

http://mattmcguire.ca/87428-claritin-price.html Emin Grup firmalarından Emin Gayrimenkul Geliştirme‘nin İstanbul’un yeni yerleşim bölgelerinden Beylikdüzü ilçesindeki projesi Cesson-Sévigné Ahenk İstanbul konutları satışa çıkarıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken Ahenk İstanbul projesi birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

http://pulsobeat.com/tag/buena-vista-social-club/ Emin Gayrimenkul Geliştirme‘nin Ahenk İstanbul projesi zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar altı katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 489 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Ahenk İstanbul projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de beş farklı plandan oluşuyor. Konutlar 100 metrekare ile 226 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Ahenk İstanbul projesindeki 1+1 konutlar 394 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 559 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 880 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Projedeki 4+1 konutların fiyatları ise 813 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Adnan Kahveci Mahallesi’nde inşa edildi. Ahenk İstanbul projesi İnönü Caddesi’nde yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.