Albaraka Garaj, Yeni Dönem Başvurularını Almaya Başladı

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın Girişim Hızlandırma Programı Albaraka Garaj, girişimcilere yeni dönem için kapılarını açmaya başladı. Programın web sitesinde bulunan ön başvuru formunu doldurarak Albaraka Garaj’a ilk adımı atmak mümkün

Finansal teknolojilerden büyük veriye, ödeme sistemlerinden yapay zekaya kadar çok sayıda farklı alandan başvuru yapılabilen program, ön başvuru sürecinin ardından belirlenen girişimleri sunum yapmak üzere bir tanışma toplantısına davet ediyor. Bu aşamanın ardından seçilen girişimlerle Ön Hızlandırma Programı başlarken, gelecek süreçte juri değerlendirmesinin ardından bir sonraki aşamaya geçmeye hak kazanan girişimlerle Hızlandırma Programı başlatılıyor.

Oldukça dolu geçen ve girişimleri önemli noktalara taşıyan bu süreç, yatırım görüşmeleri ve mezuniyet ile tamamlanıyor.

Albaraka Garaj Hızlandırma Programı girişimcilere; 50 bin TL’ye kadar hibe, çalışma alanı, network oluşturma, banka ile işbirlikleri, eğitimler, mentorluk ve yatırım gibi çok sayıda önemli katkı sunuyor.

Bugüne kadar çeşitli girişimlere yatırımlar da yapan programa aşağıdaki linkten başvurabilirsiniz.

https://www.albarakagaraj.com/

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız
error: UYARI !!! faizsizkatilimhaber.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.